O nás

Vitajte na stránkach našej spoločnosti, ktorá vznikla za účelom plniť Vám sny:) V dnešnej hektickej dobe každý z nás, každý z Vás, potrebuje niekedy na pár chvíľ zmiznúť, vyvetrať si hlavu a prísť na iné myšlienky. Ak sa rozhodnete stať sa našim priateľom, sami určite nebudete. Vy a Vaša motorka, štvorkolka alebo skúter budú všade s Vami. A my sme tu práve pre VÁS. Pomôžeme Vám pri výbere kvalitnej motorky, štvorkolky či skútra akejkoľvek značky, postaráme sa o výber vhodného financovania práve pre VÁS a počas užívania krásnych chvíľ s Vašim miláčikom Vám budeme stále na blízku pri záručnom i pozáručnom servise.

Našou prioritou je spokojný zákazník a preto dbáme na vysokú profesionalitu. Snažíme sa pristupovať k zákazníkom ako k priateľom, nechceme, aby ste prišli ku nám iba raz. Ale aby ste chodili stále...

Naša firma sa zaoberá  predajom a servisom štvorkoliek, motocyklov a skútrov všetkých značiek a predajom príslušenstva a oblečenia. Navyše Vám ponúkame prenájom ATV a motocyklov za výhodných podmienok, takže ak neviete, kam cez víkend, prídite ku nám alebo nás kontaktujte, prenajmite si štvorkolku alebo motocykel a vyrazte za skvelými zážitkami.

Z dôvodu skvalitnenia ponúkaných služieb  sa naša spoločnosť od 01.02.2016 stala autorizovaným predajným a servisným miestom pre motocykle SUZUKI.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Tím Motokomplex 4x4